UX, marketing, cloud - bezplatné konzultace v rámci soutěže Společně otevíráme data

22. 9. 2015 | Aktuality

Pracujete na aplikaci, která využívá otevřená data a potřebujete poradit s propagací, technickou infrastrukturou nebo business intelligence? Až do 31. 10. můžete využít bezplatné konzultace expertů z úspěšných IT firem. A potom svou aplikaci přihlásit do soutěže Společně otevíráme data a získat finance na její další rozvoj.

Soutěž Společně již třetím rokem oceňuje aplikace využívající data z veřejných zdrojů. V uplynulých ročnících Fond Otakara Motejla, který soutěž pořádá, rozdělil ceny v hodnotě více než 180 000 Kč mezi 21 aplikací. Vítězové získali také odbornou a marketingovou podporu, která jim pomohla v dalším rozvoji.

Tvůrci webových, mobilních i desktopových aplikací mohou své projekty hlásit do 31.10. 2015. Do stejného data je také možné využít zdarma konzultace partnerů soutěže, kteří pomohou s technickým řešením, zpracováním dat i marketingem.

Red Hat poskytne technickou podporu při návrhu architektury a vývoji aplikací na platformě OpenShift.

ABRA Software věnuje čas svých expertů pro konzultace z oblasti byznys aplikací - zejména BI, struktury dat, webových a ERP systémů.

Microsoft nabízí předschválený přístup do program BizSpark, jenž zahrnuje software pro vývoj zdarma a cloudové služby v hodnotě $150 na měsíc po dobu tří let i pro komerční využití. Celkem lze aktivovat až 5 účtů. Součástí podpory jsou technické konzultace týkající se nasazení cloudových služeb, které lze využít pro hosting či např. zajištění backendu pro mobilní aplikace. Konzultanti jsou schopni poradit i mobilním vývojem obecně i dalšími MS technologiemi.

Dobrý web pomůže s marketingem a PR, UX, SEO či webovou analytikou.

V případě zájmu o konzultace kontaktujte Michaelu Rybičkovou - michaela.rybickova@motejl.cz

Kompletní pravidla, přihlašování a další informace o soutěži Společně otevíráme data zde.
Partnery soutěže jsou také CZ.NIC a Huawei, jenž poskytli finanční a věcné ceny.

FÓRUM PRO OTEVŘENÁ DATA
Příloha Respekt 2017

Partneři projektu