Soutěž

Soutěž o nejlepší aplikaci nad otevřenými daty

 

Fond Otakara Motejla v rámci expertního programu Fórum pro otevřená data každoročně vyhlašuje soutěž o nejlepší aplikaci nad otevřenými daty.
Cílem soutěže je přispět k rozvoji a zkvalitnění služeb pro občany a zviditelnit společenský přínos a podnikatelský potenciál otevřených dat.

 

Třetí ročník soutěže zná své vítěze.
Soutěžilo 27 projektů z oblasti dopravy, financí, vzdělávání nebo životního prostředí.

 

Výsledky 2. ročníku soutěže Společně otevíráme data 2014 - zde

V prvním ročníku soutěže vzniklo 25 aplikací. Čtyři nabízejí služby pro handicapované, osm aplikací je mobilních, sedmnáct nových a osm aktualizací starších verzí. Šestnáct aplikací použilo otevřená data a devět svá data zpřístupnilo jako otevřená.

 

Výsledky 1. ročníku soutěže Společně otevíráme data 2013 - zde

Celkem soutěžilo 24 aplikací, z toho 9 studentských. 18 projektů vzniklo v letošním roce, 6 aplikací jsou vylepšené o proti loňsku

 

 

Open Data Expo - Tak trochu jiný veletrh

19. 5. 2016 | Aktuální dění

Publikujete otevřená data? Chtěli byste data publikovat, ale nevíte jak na to? Rádi byste předali svoje zkušenosti jako dobrou praxi ostatním? Anebo jste na druhé straně a otevřená data využíváte? Připravujete projekt, aplikaci, či prototyp, který získá díky otevřeným datům na jedinečnosti: Registrujte se na historicky první veletrh otevřených dat Open Data Expo,...

FÓRUM PRO OTEVŘENÁ DATA
Soutěž - výtězné aplikace 2015
Ekonom

Partneři projektu