Ročník 2017

Fond Otakara Motejla ve spolupráci s Fórem pro otevřená data již po páté vyzývá všechny tvůrce aplikací postavených nad otevřenými daty, aby se přihlásili do dalšího ročníku soutěže Společně otevíráme data!

 

Registrovat se můžete zde až do 31. října 2017!

 

To, že jsou otevřená data nástrojem k rozvoji a zlepšení služeb pro veřejnost se silným společenským i podnikatelským potenciálem, je potřeba stále zdůrazňovat. Vytvořili jste aplikaci, která jejich možnosti využívá co nejlépe?

Přihlaste se do pátého ročníku soutěže Společně otevíráme data. Soutěž je otevřena všem zájemcům z řad studenstva, veřejnosti, neziskových organizací i firem. Základní podmínkou je, aby přihlášené aplikace využívaly otevřená data anebo je samy generovaly. Soutěžit můžou aplikace vytvořené v období od listopadu do října 2017. Můžete ale přihlásit i starší projekty, které byly výrazně aktualizovány.

Pro vítěze jsou připraveny zajímavé ceny. Tři nejlepší aplikace získají finanční odměnu (20 000 Kč, 15 000 Kč, 10 000 Kč), připraveny jsou též věcné ceny či exkluzivní mentoring.

Studenti se můžou navíc zapojit do soutěžení o nejlepší studentskou aplikaci, která bude odměněna sumou 10 000 Kč. Navíc, aplikace, která přispívá k transparentnosti a lepšímu fungování veřejné správy, bude oceněna Cenou Fondu Otakara Motejla a sumou 10 000 Kč.

Kompletní pravidla soutěže zde.

 

Záštitu nad soutěží převzal koordinátor digitální agendy Ondřej Malý.

 

Hlavní partner:

Partneři:

Mediální partneři:

FÓRUM PRO OTEVŘENÁ DATA
Soutěž Společně otevíráme data - výtězné aplikace 2016
Příloha Ekonom 2016

Partneři projektu